Średnia wypłata: zł4480 /miesięcznie

Więcej statystyk

Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

1790,3 zł

Zakres obowiązków: Sprzedawca, przyjmowanie towarów, sprawdzanie ilościowe,i jakościowe towarów, pomoc przy obsłudze klienta, obsługa kasy fisklanej, terminala, skanera. Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Mielcu

Przecław, Podkarpackie
7 dni temu
 ...Pomoc w otworzeniu własnej działalności gospodarczej – nie musisz mieć wkładu własnego i doświadczenia Narzędzia do sprzedaży i obsługi zdalnej Indywidualny program wdrożenia oraz pakiet szkoleń produktowych i rozwojowych, które prowadzą nasi trenerzy Wsparcie...
Zasugerowane
Własną działalnością
Umowa
Elastyczny czas pracy

PZU SA

4 dni temu

4360 zł

- obsługa kasy fiskalnej - obsługa działu mięsnego - dbanie o porządek na sali sprzedaży - dbanie o ekspozycję towarów
Praca na pełen etat

“DINO POLSKA” SPÓŁKA AKCYJNA

gm. Przecław, Podkarpackie
14 dni temu

4500 zł

- obsługa klientów na sali sprzedaży, - obsługa klientów na kasie, - odpowiedzialność za powierzoną gotówkę do rozliczenia, - wykładnie towaru na półki, - czynności porządkowe i czystościowe na sali sprzedaży i zapleczu, - dbanie o zachowanie standardu sklepu - utrzymanie...
Zasugerowane
Gotówka
Praca na pełen etat

NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

miesiąc temu

7000 zł

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych typu tokarka lub frezarka I zmiana 7-15 II zmiana 15-23 Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Doświadczenie w zawodzie
Praca na pełen etat

Zakład Produkcyjno-Usługowy "Wys-Met" Występek Mariusz

Rzemień, gm. Przecław, Podkarpackie
14 dni temu