4242 zł

Zakres obowiązków: - zabezpieczanie drewna i ręczne układanie elementów drewnianych - usuwanie odpadów - rozbiórka palet - różne prace porządkowe na placu zewnętrznym Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

CLAUDIE design Sp. z o.o. Sp. k.

Oborniki Śląskie, Dolnośląskie
22 dni temu

4242 - 4300 zł

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac naprawczych, remontowych, porządkowych, koszenie. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe techniczne, umiejętność wykonywania prac remontowo - malarskich i naprawczych.

Szkoła Podstawowa im. Górników Surowców Mineralnych w Czerne...

Czerna, gm. Miękinia, Dolnośląskie
11 godzin temuNowa
 .... Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczą chęci i pozytywne nastawienie! Twoje zadania: pomoc w układaniu towaru prace porządkowe w salonie Media Expert pomoc w rozładunku/załadunku towaru Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia...
Zasugerowane
Praca sezonowa
Umowa zlecenie

Adreams M. Smerda Sp.k.

Wołów, Dolnośląskie
13 godziny temuNowa