Opis stanowiska pracy Nadzór nad procesem produkcji zakładu przeróbczego. Wymagania ~Wykształcenie kierunkowe (mechaniczne lub elektryczne) ~Doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń w zakładzie produkcyjnym ~Doświadczenie na podobnym stanowisku ~Samodzielność i...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa o pracę

Kopalnia Kamienna Góra sp. z o.o.

Celiny, gm. Chmielnik, Świętokrzyskie
28 dni temu
Zakres obowiązków: ~przygotowanie linii do realizacji zadań produkcyjnych, ~realizacja produkcji, nadzór nad jakością i wydajnością wytwarzanych wyrobów, weryfikacja parametrów pracy linii, ~organizacja pracy na stanowisku, ~wykonywanie poleceń i wskazówek przełożonych...
Zasugerowane
Umowa

28 dni temu

4300 - 6500 zł

Zakres obowiązków: Produkcja oraz montaż mebli. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Praca na pełen etat

LUKARDO Łukasz Skowerski

Chmielnik, Świętokrzyskie
1 dzień temu