Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

27 - 30 zł / stawka godzinowa

Wymagania: Ukończone 18 lat, gotowość do pracy Warunki pracy: Umowa zlecenie, wsparcie koordynatora, przyjazna atmosfera Obowiązki: Przyjmowanie dostaw, praca ze skanerem, rozłożenie towau na półki, obsługa klienta
Zasugerowane
Umowa zlecenie

THR Sp. z o.o.

Czersk, Pomorskie
17 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Prace związane z produkcją mebli. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe. Praca w godzinach 7.00-15.00; 15.00-22.00
Praca na pełen etat

Bogusław Borzyszkowski BOSTOL - MEBLE

Dąbki, gm. Czersk, Pomorskie
3 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Prace związane z produkcją konstrukcji stalowych oraz ich montażem. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Doświadczenie oraz znajomość rysunku technicznego. 12.2024.JJ
Praca na pełen etat

ZAKŁAD ŚLUSARSKO USŁUGOWY RAFAŁ PAŁUBICKI

Łąg, gm. Czersk, Pomorskie
10 dni temu
 ...pracowników na okres październik - grudzień . Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczą chęci i pozytywne nastawienie! Twoje zadania: pomoc w układaniu towaru prace porządkowe w salonie Media Expert pomoc w rozładunku/załadunku towaru Zapewnimy Ci: umowę...
Zasugerowane
Praca sezonowa

Adreams M. Smerda Sp.k.

5 dni temu
Zakres obowiązków: malowanie ścian; układanie kostki brukowej; sprzątanie placu budowy i czyszczenie sprzętu; prace wykończeniowe; pomoc we wznoszeniu konstrukcji; kopanie dołów; przenoszenie sprzętów i narzędzi;
Zasugerowane

Firma Ogólnobudowlana Sebastian Konopka MCK Bytów

Studzienice, gm. Kaliska, Pomorskie
miesiąc temu