Średnia wypłata: zł3840 /miesięcznie

Więcej statystyk

4242 zł

 ...Zakres obowiązków: prace pomocnicze przy produkcji płotów betonowych, cięciu i obróbki kamienia Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe; możliwość przyuczenia Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|81
Praca na pełen etat

ZAKŁAD KAMIENIARSKO - BETONIARSKI PIOTR SCHMIDT

Brenno, gm. Wijewo, Wielkopolskie
25 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: praca związana z produkcją wyrobów betonowych Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

ZAKŁAD WYROBÓW BETONOWYCH ZBIGNIEW PABICH

Mochy, gm. Przemęt, Wielkopolskie
4 dni temu

5000 zł

Zakres obowiązków: Prace związane z produkcją pieczarek, obsługa wózka widłowego Wykształcenie: średnie zawodowe
Praca na pełen etat

Gospodarstwo Ogrodnicze Renata Szał-Bogusławska

Nowa Wieś, gm. Wschowa, Lubuskie
5 dni temu
 ...Numer oferty: StPr/24/0021 Obowiązki: Prace związane z produkcją pieczarek, obsługa wózka widłowego Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ obsługa wózka widłowego Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe Wymagania pożądane:...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

miesiąc temu