4242 zł

Zakres obowiązków: Przygotowywanie surowca, obsługa linii produkcyjnej, pakowanie wyrobów gotowych. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe mile widziane. Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

ANRAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nielisz, gm. Nielisz, Lubelskie
1 dzień temu
 ...Operator maszyn - Pracownik produkcji Miejsce pracy: Grabnik (pow. zamojski; gm. Krasnobród) Twój zakres obowiązków Prowadzenie procesu rozlewu i pakowania wody mineralnej, realizacja zleceń produkcyjnych. Obsługa i konserwacja maszyn i urządzeń. Analizowanie...
Zasugerowane
Umowa
Praca zmianowa

"RODOWITA Z ROZTOCZA" Sp. z o.o.

Grabnik, gm. Krasnobród, Lubelskie
23 dni temu

5000 zł

Zakres obowiązków: Produkcja i montaż mebli u klienta Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe mile widziane. Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

SD PROJEKT Michał Adamczuk

Jatutów, gm. Zamość, Lubelskie