...Kierownik produkcji Miejsce pracy: Kunów Twój zakres obowiązków Zapewnienie ilościowego, jakościowego i terminowego wykonania planu produkcji Ciągłe doskonalenie w obszarze produkcji, usprawnienia procesów Odpowiedzialność za dobrą współpracę w zespole,...
Zasugerowane
Ciekawy zawód
Umowa o pracę
Umowa

TBM Sp. z o.o.

Kunów, Świętokrzyskie
10 dni temu

5500 - 8000 zł

Zakres obowiązków: Produkcja oraz montaż schodów drewnianych. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Minimum 2 lata doświadczenia w zawodzie. Brak nałogów. Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Zasugerowane

"ŚWIAT DREWNA" ŁUKASZ LIZNER

Boksycka, gm. Kunów, Świętokrzyskie
22 dni temu

4242 zł

 ...obowiązków: Obsługa maszyn i urządzeń stolarskich, prace pomocnicze z zakresu stolarki drzwiowej. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie z zakresu produkcji drzwi i ościeżnic. Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|81
Praca na pełen etat

PerfectDoor Sp. z o.o.

22 dni temu