Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Filtry

Praca Pracownik produkcyjny Kostrzyn, Wielkopolskie

1-2 z 2 wyników

Pełny etat, 0 kilometrów wyczyść
Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę
Otrzymasz e-mail od Jooble, gdy pojawią się nowe oferty "Pracownik produkcyjny, Kostrzyn, Wielkopolskie, Pełny etat, 0 kilometrów"na pocztę %EMAIL%
Nowa

Pracownik produkcji - 2 zmiany - umowa o pracę

3468 zł

Jaga Temp sp. z o.o.

 ...własnym zakresie)Pracownik produkcji - 2 zmiany - umowa o pracęMiejsce pracy: Gądki k. PoznaniaZadania:- obsługa maszyn oraz urządzeń produkcyjnych,- bieżąca kontrola jakości produkcji,- przygotowanie towaru do wysyłki,- dbanie o porządek w miejscu pracy.Wymagania:- chęci do...
Kostrzyn, Wielkopolskie
3 dni temu

Monter/Monterka - atrakcyjne wynagrodzenie!

Trenkwalder

Obowiązki: prace montażowe przy linii produkcyjnej, prace manualne, przenoszenie detali. Wymagania: mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej, dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym, zdolności manualne. Oferujemy: umowę o pracę tymczasową...
10 dni temu