Wymagania wobec kandydatek i kandydatów - obywatelstwo polskie, - niekaralność, - wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe wszystkich kierunków/specjalności - umiejętności analityczne - umiejętności współpracy i nawiązywania relacji interpersonalnych...
Zasugerowane
Praca stała

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego

Lubelskie
miesiąc temu
Pracuj w Holandii! Chcesz pracować za granicą, potrafisz porozumiewać się w języku angielskim i masz prawo jazdy? W takim razie ta praca jako Pracownik Produkcyjny jest dla Ciebie. O funkcji Praca w milej atmosferze Zapewniamy stabilne zatrudnienie Bedziesz rozwijac...
Zasugerowane
Praca stała
Praca za granicą

No Brothers

Lublin
5 dni temu
Informacje podstawowe Miejsce pracy: 21-200 Parczew, powiat: parczewski, woj: lubelskie Zakres obowiązków: Asystowanie/opieka przy osobach niepełnmosprawnych Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony Wymiar etatu: 1 Zmianowość: jedna zmiana...
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
Praca od zaraz
Bezpośredni pracodawca
Jedna zmiana
Tydzień

Medis24 Sp. z o.o.

Parczew, Lubelskie

1790,3 zł

Zakres obowiązków: Opieka nad wydzielonymi fragmentami ekspozycji. Obsługa zwiedzających, utrzymanie porządku na ekspozycjach muzealnych i pozostałych pomieszczeniach. Wykształcenie: średnie zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Zamościu

Zamość
1 dzień temu