Poradnictwo psychologiczne, opracowywanie diagnoz i opinii psychologicznych, prowadzenie treningów umiejętności społecznych i rozwiązywania problemów.
Praca na pełen etat

Powiatowy Ośrodek Wsparcia w Krasnobrodzie

Krasnobród, Lubelskie
14 dni temu

2121 zł

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć z osobami niepełnosprawnymi. Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Psycholog Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi. Zawód: Psycholog
Zasugerowane
Praca na pół etatu

Warsztat Terapii Zajęciowej

Rozłopy, gm. Sułów, Lubelskie
17 dni temu
 ...minimum średnie techniczne, kierunek elektryka, elektroenergetyka, pokrewne ~1 rok pracy przy urządzeniach elektroenergetycznych lub praktyka zawodowa w branży energetycznej w ramach programu studiów ~ znajomości zasad bezpiecznej organizacji pracy w energetyce ~...
Praktyka/staż
Praca na wysokości
Umowa

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.

Płoskie, gm. Zamość, Lubelskie
15 dni temu