28 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Praca zdalna polegająca na umawianiu spotkań z danego powiatu, wysyłanie ofert sprzedażowych z branży fotowoltaiki, pomp ciepła oraz ich certyfikacji. Praca z klientami z danego powiatu. Wymagania – wykształcenie minimum średnie, dobra znajomość obsługi...
Zasugerowane
Praca zdalna

POLSKIE CENTRUM CERTYFIKACJI I BADAŃ JAKOŚCI SPÓŁKA Z OGRANI...

Ząbkowice Śląskie, Dolnośląskie
20 godzin temu

4500 zł

Zakres obowiązków: Pracownik magazynowy, kierowca. Praca w tygodniu oraz weekendy. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Zasugerowane
Tydzień
Weekendowy system

Orientalne Klimaty Emrah Karaduman

1 dzień temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: Zgodnie z programem stażu Wniosek 57/2024 10:00-18:00 Deklaracja zatrudnienia 3 miesiące 1/2 etatu na umowa o pracę Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: Zdrowy
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
System 3/1
1/2 etatu

Powiatowy Urząd Pracy Ząbkowicach Śląskich

15 dni temu