4242 zł

Zakres obowiązków: obsługa maszyny do produkcji ciastek Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: praca w zespole
Praca na pełen etat

BRONISŁAW RUDNIK - AMBROZJA

Kobyla Góra, Wielkopolskie
3 dni temu

4300 zł

Zakres obowiązków: Prace produkcyjne, prace przy produkcji mebli Wykształcenie: średnie zawodowe
Praca na pełen etat

ADAMS GROUP MARIUSZ ADAMSKI

Ligota, gm. Kobyla Góra, Wielkopolskie
22 godziny temuNowa
Miejsce pracy 63-507 Kobyla Góra, Ligota 59B, woj. wielkopolskie Do Twoich zadań należeć będzie: Tapicer Tapicerowanie wyklejonych szkieletów zgodnie z wymaganiami jakościowymi i technicznymi Przygotowanie gotowego wyrobu do kontroli jakości i transportu ...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa

Adams Group

miesiąc temu
 ...pracowników inicjatywy dobroczynne Adams Group Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską firmą produkcyjną, specjalizującą się w produkcji i dystrybucji mebli tapicerowanych na rynek Polski i Europy. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2011 roku jako niewielka firma...
Zasugerowane
Praca stała
Praca hybrydowa
Umowa
Praca zdalna

Adams Group

21 dni temu