4242 zł

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn do przetwarzania tworzyw sztucznych. Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

TEMPO Recykling Sp. z o.o.

Krzczonów, Lubelskie
5 dni temu
 ...Numer oferty: StPr/24/0777 Obowiązki: kierowanie zespołem ludzi na obszarach restauracji MC Donald w tym obszar produkcji, sprzedaży, zaplecze, sala restauracyjna zgodnie z obowiązującymi procedurami Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Obroki, gm. Wilkołaz, Lubelskie
2 dni temu

4300 zł

Zakres obowiązków: kierowanie zespołem ludzi na obszarach restauracji MC Donald w tym obszar produkcji, sprzedaży, zaplecze, sala restauracyjna zgodnie z obowiązującymi procedurami Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

IN-PRESS Sebastian Kwass

6 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: pomoc przy produkcji i wypieku pieczywa Wykształcenie: podstawowe

PIEKARNIA-CIASTKARNIA KUNA SP.J. MAŁGORZATA KUNA I GRZEGORZ ...

Żabia Wola, gm. Strzyżewice, Lubelskie
19 dni temu