4242 - 12000 zł

Zakres obowiązków: zgodny z charakterystyką pracy Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe w branży drzewnej Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

PPUH MAT TAR Sp.J. W.D. Matuszkiewicz

Koźminiec, gm. Dobrzyca, Wielkopolskie
5 dni temu

Miejsce pracy: Koźminiec 63-330 Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: NIE Zapewnienie wyżywienie: NIE Pracodawca pokrywa koszt wyżywienia: NIE Zapewnienie zakwaterowanie: NIE Pracodawca pokrywa koszt zakwaterowania: NIE Praca...
23 godziny temu
 ...Wynagrodzenie zasadnicze oraz system premii frekwencyjnej ~Dofinansowanie do benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, karta MultiSport, dofinansowanie wakacji, dofinansowanie kursów językowych, karty przedpłacone, programy poleceń i rekomendacji...
Praca na pełen etat
Praca stała
Brygada
Umowa
Praca fizyczna
Praca zmianowa

FallWork

Dobrzyca, Wielkopolskie
9 dni temu