Praca Przedstawiciel gm. Grabów nad Prosną, Ostrzeszowski, Wielkopolskie

1-4 z 4 wyników

R

R

R

Profi Credit S.A 29 dni temu

gm. Grabów nad Prosną, Ostrzeszowski, Wielkopolskie

employsystem.com   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Współpraca Profi Credit Nawiąże współpracę z osobami z doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej Wymagania ; -  Profesjonalna obsługa klienta Oferujemy; ~wysokie prowizje, ~elastyczne godziny pracy Tel  668 681 927 >>

KupDirect sp. z o.o. 1 dzień temu

Grabów nad Prosną, Wielkopolskie

gowork.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Firma KupDirect poszukuje kandydatów na stanowisko Przedstawiciela .Zadaniem przedstawiciela jest podpisywanie umów współpracy z szeroko rozumianą branżą motoryzacyjną jak warsztaty mechaniczne, sklepy motoryzacyjne czy stacje diagnostyczne.Zgodnie z polityką firmy minimalna...  >>

Global Marketing Holding Sp. z o. o. Sp. K. 19 dni temu

Obowiązki: Przedstawiciel Handlowy sprzedaż usług telekomunikacyjnych oraz energii i gazu na umówionych spotkaniach przez nasze Call Center. Miejsce pracy: Poznań (region Wielkopolski) Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: ~przedstawienie naszym...  >>

Profi Credit S.A Tymczasowa praca 29 dni temu

Profi Credit  Nawiążemy współpracę z byłymi i obecnymi przedstawicielami z branży finansowej. Wymagamy; ~zaangażowania ~rzetelności ~profesjonalnej obsługi klienta. Oferujemy; ~profesjonalne szkolenia ~darmowe materiały reklamowe ~opiekę managera ~elastyczne...  >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback