4500 zł

Zakres obowiązków: Praca jako nauczyciel w przedszkolu Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: Atut -doświadczenie w pracy z dziećmi
Praca na pełen etat

Jacek Trzciński

Trzebownisko, gm. Trzebownisko, Podkarpackie
7 dni temu

2454 zł

 ...Zakres obowiązków: Pełnienie obowiązku psychologa w przedszkolu Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia, Inne wymagania: Wykształcenie wyższe - kierunek psychologia, predyspozycje do pracy z dziećmi, doświadczenie...
Zasugerowane
Umowa o pracę

PRZEDSZKOLE W ŻOŁYNI

Żołynia, Podkarpackie
7 dni temu
Nauczyciel WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO Niepubliczne Przedszkole EncePence w Łańcucie poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego. WYMAGANIA: - wykształcenie wyższe pedagogiczne - doświadczenie w pracy z dziećmi - dyspozycyjność, cierpliwość i odpowiedzialność...
Zasugerowane
Umowa

Niepubliczne Przedszkole EncePence

Łańcut, Podkarpackie
27 dni temu