ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Języki: chiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Centralna Baza Ofert Pracy

Toszek, Śląskie
6 dni temu

5500 zł

Zakres obowiązków: Dbanie o wysoką jakość produkcji, koordynowanie prac personelu Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Kierownik magazynu Zawód: Kierownik magazynu
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Gliwicach

6 dni temu
 ...ugruntowanej pozycji Bardzo dobra atmosferę, przyjazne środowisko pracy O nas Dynamicznie rozwijająca się firma, zajmująca się produkcją warzyw i owoców. Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa

"GRUPA PRODUCENTÓW OWOCÓW I WARZYW KLIMOWICZ" sp. z o.o.

Paczyna, gm. Toszek, Śląskie
2 dni temu