Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca Produkcja Prabuty, Pomorskie

1-4 z 4 wyników

16 kilometrów wyczyść
Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę
Otrzymasz e-mail od Jooble, gdy pojawią się nowe oferty "Przy produkcji, Prabuty, Pomorskie, 16 kilometrów"na pocztę %EMAIL%

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO-HANDLOWE "PAL-POL" SPÓ...

2500 zł
Zakres obowiązków: konserwacja maszyn i urządzeń do produkcji drzewnej Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia
2 dni temu
Prabuty, Pomorskie

PPHU WARS-POL Sp. z o.o.

2250 zł
Zakres obowiązków: obróbka ręczna elementów indycznych Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Książeczka zdrowia. Kontakt osobisty,telefoniczny lub e-mail: ****@*****.*** Umiejętności i uprawnienia: badania sanepidowskie
3 dni temu
Emilianowo, gm. Susz, Warmińsko-Mazurskie

Jabil Poland

Jabil to międzynarodowa firma zajmująca się projektowaniem i produkcją podzespołów elektronicznych. Obecnie rekrutujemy na następujące stanowisko: ELEKTRONIK Miejsce pracy: Kwidzyn Co Ci oferujemy? - Umowa o pracę - Atrakcyjne wynagrodzenie - Zakwaterowanie...
3 dni temu
Susz, Warmińsko-Mazurskie

2250 zł
Zakres obowiązków: produkcja tarcicy i zbijanie palet Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia
1 dzień temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 16 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.