Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca Przy telefonicznej Jarosławiec, gm. Postomino, Zachodniopomorskie

1-2 z 2 wyników

dzisiaj wyczyść
Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę
Otrzymasz e-mail od Jooble, gdy pojawią się nowe oferty "Przy telefonicznej, Jarosławiec, gm. Postomino, Zachodniopomorskie, dzisiaj"na pocztę %EMAIL%

Modus Logistics Jacek Gdowski

2700 zł
 ...Zakres obowiązków: Zgodnie ze stanowiskiem. Okres próbny 3 m-ce, docelowo na nieokreślony. Godz. pracy 8-16. Wstępnie kontakt telefoniczny z pracodawcą w celu ustalenia terminu spotkania. Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: wykształcenie...
14 godziny temu
Słupsk

FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA "TOP" ANDRZEJ DWULIT

2250 zł
 ...przedłużenia umowy. Godz. pracy 8-16 od poniedziałku do piątku. Wynagrodzenie 2250 zł brutto - zależne od posiadanych umiejętności. Wstępnie kontakt telefoniczny z pracodawcą. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: mile widziane prawo jazdy kat. B
Kobylnica, Pomorskie

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.