2575 zł

Zakres obowiązków: Sprawowanie opieki nad wychowankami placówki, współpraca z instytucjami tj. sąd, szkoła, przychodnia, itp. Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe
Zasugerowane
Praca na pół etatu

Placówka Opiekuńczo -Wychowawcza Nr 1 w Domaszkowie

Domaszków, gm. Wołów, Dolnośląskie
miesiąc temu
Oferta współpracy dla lekarza neurochirurga! Miejsce Pracy: Przychodnia Specjalistyczna w Jaśkowicach, na obrzeżach Legnicy Pracujemy z Pasją od 23 Lat, Oferując Pacjentom Profesjonalizm i Nowoczesne Rozwiązania Medyczne. Co oferujemy: - Pracę w przychodni z...
Zasugerowane

Poradnia

Jaśkowice Legnickie, gm. Kunice, Dolnośląskie
 ...medycznych, które od ponad 30 lat - pod marką Śląskie Laboratoria Analityczne i badaj.to - wykonują badania laboratoryjne Klientom indywidualnym oraz podmiotom leczniczym. Wśród naszych Kontrahentów znajdują się zarówno szpitale, przychodnie jak i gabinety specjalistyczne....
Zasugerowane
Własną działalnością
Praca dodatkowa
Praca stała
Umowa
Poranna zmiana

BADAJ.TO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Środa Śląska, Dolnośląskie
20 dni temu