Numer oferty: StPr/24/0667 Obowiązki: Prace związane z budową nawierzchni kolejowej, naprawa i wymiana uszkodzonych elementów nawierzchni i podtorza, regulacja położenia torów i rozjazdów. Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ Prawo...
Przyuczenie do zawodu
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyskie
2 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: wykonywanie konserwacji, remontów, napraw podległych sieci i instalacji elektrycznych na terenie zakładu obsługa, konserwacja stacji energetycznych na terenie zakładu wykonywanie pomiarów elektrycznych jak i pomiarów oświetlenia podległych sieci...
Umowa
Praca zmianowa
Praca w dni powszednie

Randstad Polska Sp. z o.o.

23 godziny temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Prace pomocnicze przy szyciu opakowań z tworzyw sztucznych. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Możliwość przyuczenia do zawodu.
Praca na pełen etat

MADI Sp. z o.o

1 dzień temu

4300 - 5000 zł

Zakres obowiązków: Montaż instalacji sanitarnych. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Możliwość przyuczenia do zawodu.
Praca na pełen etat

Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne JAKO Jan Kosik