...Pomocnik Mechanika Samochodowego Obowiązki Pomoc przy naprawach pojazdów mechanicznych, gotowość do nauki/możliwość przyuczenia, przestrzeganie procedur wewnętrznych oraz regulaminów, przestrzeganie obowiązujących instrukcji i przepisów BHP i P....
Przyuczenie do zawodu
Praca na pełen etat
Umowa zlecenie
Umowa o pracę
Praca w dni powszednie
Jedna zmiana
Tydzień

Azet Olgierd Odyniec

Ustka, Pomorskie
4 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem Wykształcenie: podstawowe Barman Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, może być też osoba do przyuczenia Zawód: Barman
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Słupsku

20 dni temu

4800 zł

 ...konfekcjonowanie; umowa na 3 miesiące z możliwością przedłużenia; godziny pracy: 7.00- 15.00; możliwość dowozu pracowników ze Słupska do pracy lub dopłata do transportu. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: zdolności manualne, możliwość przyuczenia
Praca na pełen etat
Umowa

"HUBART BIS" MARIA POWĘZKA

Bruskowo Wielkie, gm. Słupsk, Pomorskie
8 dni temu