...obowiązków, dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14/14-22/22-6), mile widziane osoby z mniejszym doświadczeniem/do przyuczenia! Mamy do zaoferowania: wieloskładnikowe wynagrodzenie (podstawa + premia+ dodatki) umowę o pracę tymczasową podpisywaną z...
Przyuczenie do zawodu
Praca tymczasowa
Umowa
Praca zmianowa

InterKadra Sp. z o.o.

Bolesławiec, Dolnośląskie
16 godzin temu

4242 zł

Zakres obowiązków: praca fizyczna wg stanowiska, do przyuczenia, praca również dla kobiet Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat
Praca fizyczna

INSPIRATOR PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE JANKOWSKI ROBERT

Włodzice Małe, gm. Lwówek Śląski, Dolnośląskie
1 dzień temu

4242 zł

Zakres obowiązków: praca wg stanowiska - prace gospodarcze na terenie firmy, do przyuczenia, praca również dla kobiet Wykształcenie: średnie branżowe

5 dni temu