Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Psycholog Żywiecki, Śląskie

1-4 z 4 wyników

GWORKS Grzegorz Proksa  -  Węgierska Górka, gm. Węgierska Górka, Śląskie 1000 zł
Zakres obowiązków sprzedaż w sklepiku szkolnym
3 dni temu
Żywiec, Śląskie
Kwartet Spółka Cywilna Łukasz Knapczyk, Bartosz Knapczyk realizuje projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 201 0 ‘’ Z wiedzą i doświadczeniem w kierunku zatrudnienia...
6 dni temu
Miejsce pracy: Polska (Żywiec) Preferowany region zamieszkania: śląskie Wymagania: prawo jazdy kat. C+E, aktualne badania psychologiczne, kurs na przewóz rzeczy, karta kierowcy, aktualne zaświadczenie o niekaralności, odpowiedzialność, uczciwość, zaradność...
5 dni temu
Rajcza, gm. Rajcza, Śląskie
KKJ Sped Sp. z o.o.34-370 Rycerka Dolna 280 c zatrudni kierowcę w ruchu międzynarodowym bądź krajowym Oferujemy: - Stabilne warunki zatrudnienia - Wysokie Wynagrodzenie - Umowę o prace. - Nowoczesny tabor - Dobrą atmosferę w pracy - Prace w zgranym zespole...
10 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance