Praca Psycholog Myślenicki, Małopolskie

1-4 z 4 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Freelance oferty:

Wyświetlenia

R

R

R

Adecco Poland Sp. z o.o. 2 dni temu

infopraca.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Zadania: Prace na produkcji słodyczy Pakowanie na standy, zbieranie słodyczy Wymagania: ~Chęć do pracy ~Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym ~książeczka SANEPID lub gotowość do jej wyrobienia Oferujemy: ~dowóz pracowników ~zatrudnienie na podstawie ... >>

5 dni temu

gm. Tokarnia, Myślenicki, Małopolskie

oferia.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Zlecę transport Reno Scenic >>

miesiąc temu

Zlecę przewiezienie ładunku Elki betonowe ok 10 ton na 5 paletach interesuje mnie auto z hds trasa z Gliwic do Tokarni woj.malopolskie >>

Kontraktor Sp. z o.o. miesiąc temu

najpewniej.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Wymagania: Uczestnikiem projektu może być osoba: - z orzeczeniem o niepełnosprawności - w wieku 30 lat i więcej, z terenu woj. małopolskiego - nie pracująca Opis stanowiska: Szkolenia, staże … zatrudnienie dla osób niepełnosprawnych- trwa nabór do projektu! ... >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback