Praca Pub Koło, Wielkopolskie

1-5 z 5 wyników

Przedsiębiorstwo Produkcyjne "ELKA" Andrzej Mazurkiewicz  -  Koło, Wielkopolskie 2000 zł
Zakres obowiązków Obsługa baru hotelowego Inne wymagania Wskazane doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane kursy barmańskie lub kelnerskie, komunikatywność, dyspozycyjność.
10 dni temu
Media Expert  -  Ostrów, gm. Olszówka, Wielkopolskie
Co możesz zyskać pracując u nas: umowę o pracę na 1/2 etatu w weekendowym systemie czasu pracy wysokie wynagrodzenie połączone z atrakcyjnym systemem premiowym ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich możliwość skorzystania z dofinansowania karty MultiSport...
17 dni temu
Bar Gastronomiczny  -  Koło, Wielkopolskie
Branża / kategoria Gastronomia / Catering Poziom stanowiska Pracownik fizyczny Charakter pracy Stacjonarna Rodzaj umowy Umowa o dzieło / zlecenie Wymiar pracy Tymczasowa / Sezonowa Wymagania: Obowiązki: -obsługa kasy fiskalnej...
16 godzin temu
Hotel Baltic Palace  -  Kłodawa, Wielkopolskie
Obowiązki: Sprawna i Przyjazna Obsługa Śniadań i Gości Indywidualnych Przyjmowanie i Realizowanie Zamówień Znajomość oraz Umiejętność Prezentacji Menu Dbanie o Czystość i Wizerunek Dbałość o jak najwyższy Standard Obsługi Wymagania: Umiejętność Obsługi...
9 dni temu
Uniejów, Łódzkie
Praca na Cysternach - weekendy w domu, stałe trasy, Tylko Polska, Niemcy, Belgia, Holandia. Więcej informacji pod numerem tel.
11 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.