5000 - 6500 zł

KWR Laguna z siedzibą w Mrzeżynie zatrudni Ratownika wodnego do pracy na basenie hotelowym W okresie 29.05.2024-15.09.2024 / możliwe podjęcie współpracy w terminach krótszych-prosimy o określenie dyspozycyjności w aplikacji/ Wymagane dokumenty: - Zaświadczenie...
Zakres obowiązków: zapewnienie bezpieczeństwa na krytej pływalni w strefie basenowej Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Praca w okresie wakacyjnym zgodnie z określonym grafikiem.
Zasugerowane
Praca na wakacje
Praca na pełen etat

kontakt przez OHP MBP Wałbrzych

Mrzeżyno, gm. Trzebiatów, Zachodniopomorskie
9 dni temu

5200 zł

 ...Oferta dostępna w sali C. Kontakt z pracodawcą - e-mail: ****@*****.*** Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Ratownik wodny Inne wymagania: wykształcenie i staż pracy: brak wymagań, uprawnienia ratownika WOPR, kurs PP Zawód: Ratownik wodny
Zasugerowane

P.P.U.H.BIRMEX ŁUSZKIEWICZ MIROSŁAW, ŁUSZKIEWICZ KRYSTYNA

2 miesięcy temu