Rezydencja Dwór Polski poszukuje osoby na stanowisko: RECEPCJONISTKA/RECEPCJONISTA Zakres obowiązków: ~Obsługa gości hotelowych oraz dokonywanie rezerwacji. Nasze wymagania: · znajomość j. angielskiego (minimum poziom B1) · mile widziane doświadczenie...
Zasugerowane
Praca fizyczna

PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO-PRODUKCYJNE INKOM SP. Z O.O.

Bełchatów, Łódzkie
15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0410 Obowiązki: Praca w recepcji hotelowej : meldowanie gości , wystawianie faktur , obsługa systemu CHART , prowadzenie korespondencji i przyjmowanie rezerwacji . Wymagania: Wymagania konieczne: Języki: niemiecki, w mowie - A2 - niższy...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

2 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Praca w recepcji hotelowej : meldowanie gości , wystawianie faktur , obsługa systemu CHART , prowadzenie korespondencji i przyjmowanie rezerwacji . Wykształcenie: średnie zawodowe
Praca na pełen etat

RESTAURACJA HOTEL SANTIN BOGUMIŁA PUCELIK

3 dni temu