Szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu jako pomoc kuchenna/śniadaniowa. Powinieneś być osobą dokładną i zorganizowaną lubiącą pracę w kuchni. Mile widziane doświadczenie w pracy w gastronomii, ale nie jest ono wymagane. Oczekujemy od Ciebie: - dyspozycyjności...
Praca na pełen etat
Praca na pół etatu
Weekendowy system
Elastyczny czas pracy
Praca w dni powszednie

Pałac Warlity

Warlity Małe, gm. Olsztynek, Warmińsko-Mazurskie
10 dni temu
Zakres obowiązków: - obsługa gości w zakresie przygotowywania i wydawania posiłków; Inne wymagania: - aktualna książeczka zdrowia; - umiejętność pracy w zespole;
Zasugerowane

kontakt przez OHP MCK Nidzica

Maróz, gm. Olsztynek, Warmińsko-Mazurskie
2 miesięcy temu
Zatrudnimy: Praca w markecie dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności OLSZTYNEK, WARMIŃSKO-MAZURSKIE CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: stabilność zatrudnienia...
Zasugerowane
Umowa

Dino Polska S.A

Olsztynek, Warmińsko-Mazurskie
17 dni temu