Średnia wypłata: zł2400 /miesięcznie

Więcej statystyk

28 zł / stawka godzinowa

Obsługa gości hotelowych, rejestracja pobytu, rozliczanie pobytu, sporządzanie dokumentacji związanej z pracą.
Praca na pełen etat

WBA EUROPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szklarska Poręba, Dolnośląskie
15 dni temu

Zakres obowiązków: Obsługa gości hotelowych, rejestracja pobytu, rozliczanie pobytu, sporządzanie dokumentacji związanej z pracą. Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: [Umiejętność 1] : uczciwość

10 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: - bieżaca obsługa gości, - prowadzenie rezerwacji, - prowadzenie korespondencji. Wykształcenie: średnie zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Jeleniej Górze

1 dzień temu
 ...Nocny Recepcjonista Miejsce pracy: Szklarska Poręba Twój zakres obowiązków Samodzielne prowadzenie nocnej zmiany (godz. 19.00 - 7.00), Dokonywanie nocnego audytu, sprawdzania wystawionych dokumentów i raportowanie do odpowiednich działów, Bezpośredni kontakt...
Zasugerowane
Praca stała
Nocna zmiana

Platinum Mountain Hotel & SPA

21 dni temu