ZAKRES OBOWIĄZKÓW: wprowadzanie dokumentów księgowych do programu komputerowego SłONIE firmy ZUI MIESZCZANIN, przygotowywanie rozliczeń mediów, pomoc zarządcom nieruchomości w przygotowywaniu budżetów wspólnot mieszkaniowych, sporządzanie deklaracji do urzędów...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Zarządzanie Nieruchomościami

Bielsko-Biała
1 dzień temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: prowadzenie ewidencji magazynowej, przyjmowanie/wydawanie towaru, prowadzenie ewidencji praca w systemie 3 zmianowym prace magazynowe WYMAGANIA: wykształcenie min. zawodowe OFERUJEMY: stałą pracę, umowa o pracę
Praca zmianowa

Spomet

14 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Zakres zadań wykonywanych na stanowiskach: ewidencja urządzeń pomiarowych oraz ich stanów, ewidencja powierzchni grzewczej z podziałem na lokale mieszkalne i użytkowe , analiza kosztów zużycia energii cieplnej, okresowe rozliczanie dla celów...
Zasugerowane
Praca na wysokości

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Bielsko-Biała