4242 zł

Zakres obowiązków: Planowanie i prowadzenie pracy dydaktyczno-wychowawczej. Praca w/g grafiku w godzinach 6.00-17.00 Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: Wykształcenie wyższe - pedagogika wczesnoszkolna lub przedszkolna
Praca na pełen etat

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE ANIOŁEK W ŁĘCZNEJ

Łęczna, Lubelskie
18 dni temu
 ...jesteś sprawny manualnie, Jesteś otwarty na pracę w systemie równoważnym i w godzinach nocnych, również w weekendy (przykładowy grafik: pon.- 6.00-18.00, wt.- 18.00 – 6.00, śr. - dzień wolny, czw. - dzień wolny, pt. -6.00-18.00, sb.- 18.00 – 6.00, niedz. - dzień wolny...
Zasugerowane
Umowa
Nocna zmiana
Tydzień

Intrograf-Lublin S.A.

26 dni temu

4300 zł

 ...cudzoziemców); bieżące wsparcie zatrudnionych cudzoziemców w wypełnianiu dokumentacji kadrowej oraz wymaganej na stanowisku pracy (dokumentacja związana z koordynowaniem pracą pracowników - cudzoziemców, m.in. ustalanie grafików, sporządzanie i weryfikacja list obecności
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej

gm. Milejów, Lubelskie
15 dni temu