Informacje podstawowe Miejsce pracy: NOWE OSIEDLE 13D, 47-240 Bierawa, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie Zakres obowiązków: Przygotowywanie ofert sprzedaży, wystawianie dokumentów sprzedażowych, organizacja transportu, obsługa klientów, kontakt mailowy...
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
Praca od zaraz
Bezpośredni pracodawca
Jedna zmiana
Tydzień
Praca w dni powszednie

BRITOP Lighting Sp. z o. o.

Bierawa, gm. Bierawa, Opolskie
12 godziny temuNowa
Opis zadań: PRACE BIUROWE, OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH, OBSŁUGA SEKRETARIATU, KONTAKT Z KLIENTEM, POMOC W BIBLIOTECE, POMOC W ORGANIZACJI IMPREZ KULTURALNYCH, POMOC W ARCHIWUM ZAKŁADOWYM, BIEŻĄCA POMOC W PRACY BIUROWEJ I DZIAŁALNOŚCI STATUTOWEJ INSTYTUCJI Wymagania...
Zasugerowane

Osoba prywatna

gm. Bierawa, Opolskie
3 dni temu

4500 zł

Zakres obowiązków: Przygotowywanie ofert sprzedaży, wystawianie dokumentów sprzedażowych, organizacja transportu, obsługa klientów, kontakt mailowy i telefoniczny. Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: bardzo dobra znajomość francuskiego lub angielskiego...

BRITOP LIGHTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Naprawa pojazdów i wymiana opon. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: wyk. bez znaczenia, znajomość mechaniki samochodowej, możliwość przyuczenia do zawodu Praca pon.-pt. 8-18 (godziny ramowe), sob. 8-14

Powiatowy Urząd Pracy Kędzierzynie-Koźlu

Brzeźce, gm. Bierawa, Opolskie
8 dni temu