Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Języki: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany Uprawnienia: Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,certyfikat...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Centralna Baza Ofert Pracy

Kraków
11 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Aktywne pozyskiwanie kandydatów na terenie południowej/ północnej Polski Prowadzenie pierwszego etapu rekrutacji ( 90% rekrutacje telefoniczne) Poszukiwanie nowych możliwości pozyskania kandydatów Analiza potencjału danej lokalizacji pod kątem...
Zasugerowane
Własną działalnością
Podróż służbowa
Praca zdalna
Umowa zlecenie
Ciekawy zawód

Interkadra Spółka z o.o.

Kraków
8 dni temu

1790,3 zł

zgodnie z programem stażu
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

gm. Szaflary, Małopolskie
2 miesięcy temu
Miejsce pracy Szaflary Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę Zakres obowiązków Twój zakres obowiązków: • Wsparcie i koordynacja realizacji działań związanych z motto, wizją i wartościami „MAGDY” • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych • Pomoc w ...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa

Magda plant-based

miesiąc temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: zgodnie z programem stażu Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Nowym Targu

Szaflary, gm. Szaflary, Małopolskie
12 dni temu