Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca Restauracja Świnoujście, Zachodniopomorskie

2 oferty

Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę
Nowa

Pracownik restauracji

17 zł / stawka godzinowa

HM Serwis Group Sp. z o.o.

 ...Poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: pracownika restauracji Miejsce pracy: Międzyzdroje Zadania: -wydawanie/podawanie posiłków, -obsługa klienta, -obsługa kasy fiskalnej, -utrzymanie czystości na terenie restauracji. Oferujemy: -zatrudnienie w...
Międzyzdroje, Zachodniopomorskie
3 dni temu
Nowa

Kucharz

2600 zł

Powiatowy Urząd Pracy Świnoujściu

Zakres obowiązków: Prace przy wykonywaniu dań oraz grilowaniu mięs w restauracji. Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: Umiejętność pracy w zespole, wytrzymałość fizyczna.
Świnoujście, Zachodniopomorskie
1 dzień temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.