Średnia wypłata: zł4723 /miesięcznie

Więcej statystyk

4242 zł

Zakres obowiązków: Prace utrzymaniowe na drogach przy użyciu sprzętu, maszyn Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Inne wymogi: mile widziany staż pracy na takim lub podobnym stanowisku. Osoby bezrobotne posiadające IPD.
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Busku-Zdroju

Wełecz, gm. Busko-Zdrój, Świętokrzyskie
22 godziny temu
Zakres obowiązków: pomoc przy montażu barier energochłonnych oraz przy wykonywaniu oznakowania poziomego i pionowego Inne wymagania: umiejętność obsługi elektronarzędzi (np. wkrętarka, klucz udarowy, szlifierka prosta, itp.), akceptacja pracy w delegacji, brak...
Praca na pełen etat
Podróż służbowa

kontakt przez OHP MCK Busko-Zdrój

miesiąc temu
 ...rozładunek towarów dbałość o prawidłowe zabezpieczenie ładunku konserwacja i drobne naprawy pojazdu uzupełnianie kart drogowych oraz pozostałej dokumentacji dbałość o powierzone narzędzie pracy Wymagania prawo jazdy kat. B i min. 5 lat...
Zasugerowane
Własną działalnością
Praca na pełen etat
Umowa
System 3/1

TTD MICHALIK

Busko-Zdrój, Świętokrzyskie
14 dni temu