4242 zł

prace na terenie stanowiącym właśność Gminy Miejskiej Głogów
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

Głogów, Dolnośląskie
21 dni temu

4300 zł

Praca przy utrzymaniu terenów zielonych m.in. koszenie, porządkowanie terenów zielonych,wycinka i pielęgnacja drzew oraz krzaków. Praca na drogach przy budowie i remontach dróg, oznakowaniu poziomym i pionowym chodników, utrzymanie dróg i chodników w zimie oraz inne prace...
Praca na pełen etat

GPK GŁOGÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

27 dni temu
Firma ELSUR sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy poszukuje osób na stanowisko: Robotnik budowlany Miejsce pracy: Głogów Wymagania: - chęć do pracy, - dyspozycyjność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki, - doświadczenie w budownictwie przemysłowym i chemii...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa

Elsur Sp. z o.o.

5 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: - Roboty murarskie: wykonywanie posadzek, montaz parapetów, montaż drzwi wejściowych, przygotowanie ścian i sufitów do malowania. - Roboty tynkarskie: przygotowanie podłoża, określanie powierzchni tynkowania, wykonywanie obrzutki, wykonywanie narzutu...
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Polkowicach

Łagoszów Wielki, gm. Radwanice, Dolnośląskie
24 dni temu