Średnia wypłata: zł3797 /miesięcznie

Więcej statystyk

Zakres obowiązków: według zawodu Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy Jak dostarczyć dokumenty: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon ...
Zasugerowane
Bezpośredni pracodawca

PERFEKT-PROFESJONALNE CZYSZCZENIE I SPRZĄTANIE KAMIL KALISTA

Mrągowo, Warmińsko-Mazurskie
2 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: według zawodu Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118

PERFEKT-PROFESJONALNE CZYSZCZENIE I SPRZĄTANIE KAMIL KALISTA...

7 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0214 Obowiązki: według zawodu Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ Prawo jazdy kat. B Wykształcenie: ~ brak lub niepełne podstawowe Miejsce pracy: Ratuszowa 10/5, 11-700 Mrągowo, powiat: mrągowski...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Centralna Baza Ofert Pracy

8 dni temu

30 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Dbanie o czystość terenu ośrodka, wykonywanie drobnych prac konserwacyjnych Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie Dobra organizacja czasu pracy,zaangażowanie
Zasugerowane

POLSKA WYTWÓRNIA PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH SPÓŁKA AKCYJNA

Wierzbowo, gm. Mrągowo, Warmińsko-Mazurskie
15 dni temu