Średnia wypłata: zł3947 /miesięcznie

Więcej statystyk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas nieokreślony WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: utrzymanie porządku terenu zielonego Inne wymagania: obsługa urządzeń technicznych Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie...
Zasugerowane
Umowa o pracę

TADEUSZ PAWEŁEK

Rabka-Zdrój, Małopolskie
21 dni temu

4242 - 5000 zł

Zakres obowiązków: - koszenie, - odśnieżanie, - konserwacja urządzeń, - drobne naprawy Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: obsługa urządzeń technicznych

20 dni temu

6000 zł

Zakres obowiązków: Praca przy budowie dróg, chodników i kanalizacji na terenie województwa małopolskiego, powiaty: limanowski, myślenicki, wielicki, krakowski, bocheński, nowotarski Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Praca na pełen etat

BILDEX Dariusz Duda Limanowa

Łostówka, gm. Mszana Dolna, Małopolskie
9 godzin temu