ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: prace wykończeniowe w budownictwie Inne wymagania: chęci do pracy Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Usługi Remontowo Budowlane Zbigniew Radzikowski

Siedlce
10 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Prace przy budowie i remontach pomieszczeń. Praca w godzonach 07.00-17.00. Obecnie praca na terenie Siedlec. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: chęci do pracy

Siedlce
3 dni temu
Nasze wymagania: wykształcenie zawodowe kurs na obsługę suwnic mile widziany kurs na wózki widłowe mile widziany To oferujemy: stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku, dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych...
Zasugerowane
Umowa

Polimex Mostostal S.A.

Siedlce
15 dni temu