Średnia wypłata: zł3600 /miesięcznie

Więcej statystyk

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Przetwarzanie i przewożenie surowców na miejsce wykonywania prac; przeprowadzanie obróbki wstępnej surowca według określonych receptur przy zastosowaniu maszyn i urządzeń; sortowanie produktów; przygotowywanie surowców do produkcji wyrobów spożywczych...
Zasugerowane

Powiatowy Urząd Pracy Starogardzie Gdańskim

Zduny, gm. Starogard Gdański, Pomorskie
1 dzień temu

Zakres obowiązków: Pomocnik budowlany. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Pomocniczy robotnik budowlany Zawód: Pomocniczy robotnik budowlany
Praca na pełen etat

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "DROG-TRANS" SP. Z O.O.

Starogard Gdański, Pomorskie
14 godziny temu
 ...Pomocnik budowlany. Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ brak lub niepełne podstawowe Zawód: ~ Pomocniczy robotnik budowlany Miejsce pracy: Droga Owidzka 3, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie Rodzaj umowy:...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

5 dni temu