Średnia wypłata: zł4242 /miesięcznie

Więcej statystyk

4242 zł

Zakres obowiązków: - praca na drodze pod ruchem przy remoncie dróg, - koszenie trawy, - wycinka drzew, - naprawa ubytków nawierzchni drogowych, - przestrzeganie zasad BHP, Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: - wykształcenie minimum podstawowe, - mile widziane...
Praca na pełen etat
Umowa
Praca zmianowa

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH w Szamotułach

Szamotuły, Wielkopolskie
4 dni temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: wykonywanie prac murarskich
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Czarnkowie

Podlesie, gm. Oborniki, Wielkopolskie
5 dni temu

4242 zł

Opis stanowiska – praca na drodze pod ruchem przy remoncie dróg, – koszenie trawy, – wycinka drzew, – naprawa ubytków nawierzchni drogowych, Klikając polecenie „APLIKUJ” lub wysyłając zgłoszenie Pracodawcy w inny sposób, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich...

12 dni temu