Średnia wypłata: zł3846 /miesięcznie

Więcej statystyk

4242 zł

Zakres obowiązków: prace budowlane Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Tucholi

Tuchola, Kujawsko-Pomorskie
7 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: konserwowanie i utrzymanie w ciągłej sprawności urządzeń węzłów cieplnych budynku szkoły i internatu dbanie i utrzymanie w należytym porządku terenów zieleni wykonywanie drobnych prac malarskich dokonywanie bieżących przeglądów i napraw w pomieszczeniach...
Praca na pełen etat
Podróż służbowa

1 dzień temu
 ...jeśli to konieczne. Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: Murarz-Tynkarz umiejętność w zawodzie robotnik budowlany Wykształcenie: ~ średnie zawodowe Miejsce pracy: 89-500 Tuchola 1, powiat: tucholski, woj: kujawsko-pomorskie...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa
Umowa zlecenie
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

7 dni temu