Średnia wypłata: zł7237 /miesięcznie

Więcej statystyk

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości...
Zasugerowane
Praca stała
Praca na wysokości

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Nowy Staw, Pomorskie
5 dni temu
Szukasz wyjątkowej możliwości rozwinięcia swojej kariery jako Automatyk? Dołącz do nas w dynamicznie rozwijającej się firmie w Gdańsku, która oferuje wyjątkowe korzyści i wyzwania zawodowe. W naszej firmie dbamy o Twój rozwój, dobre warunki pracy i satysfakcję ...
Zasugerowane
Umowa
Praca fizyczna
Elastyczny czas pracy

Workhouse4you Sp. z o.o.

Kąty Rybackie, gm. Sztutowo, Pomorskie
17 dni temu

6000 - 9300 zł

Zakres obowiązków: kierowanie działem technicznym, utrzymanie ciągłości pracy urządzeń zakładu Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: Wymagania : - wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, - mile widziane doświadczenie zawodowe w mleczarstwie...
Zasugerowane
Praca stała
Praca na pełen etat
Umowa
Ciekawy zawód

OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA

Nowy Dwór Gdański, Pomorskie
8 dni temu