4242 - 5000 zł

Zakres obowiązków: obsługa techniczna pojazdów, naprawa, serwis pojazdów. Wynagrodzenie 4242-5000 zł brutto do uzgodnienia Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Artur Mikołajczyk FHU "ARAN"

Połczyn-Zdrój, Zachodniopomorskie
15 dni temu
Dołącz do nas, jeśli: masz prawo jazdy kategorii B i własny samochód, który możesz wykorzystać do pracy, jesteś osobą samodzielną, odpowiedzialną i sumienną, jesteś komunikatywny/a i lubisz pracę z ludźmi. Nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy...
Zasugerowane
Własną działalnością
Praca na pełen etat
Z własnym samochodem
Umowa o pracę
Umowa na zastępstwo
Praca w dni powszednie

Poczta Polska Spółka Akcyjna

20 dni temu
 ...nielegalnego poboru energii elektrycznej oraz ich zgłaszanie odpowiednim komórkom organizacyjnym spółki Prowadzenie pojazdów samochodowych w ramach posiadanych uprawnień do kierowania pojazdami Nasze wymagania Wykształcenie zasadniczne zawodowe, średnie techniczne...
Zasugerowane
Praca stała
Praca na wysokości
Praca na dyżurze

ENERGA – OPERATOR S.A.

10 dni temu