10000 zł

Zakres obowiązków: TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY: EUROPA ŚRODKOWA I SKANDYNAWIA Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: wymagane: świadectwo kwalifikacji ( w przypadku obywateli Ukrainy) Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|122
Ciężarówka
Praca na pełen etat

WI-TRANS DAMIAN WIŚNIEWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Gryfice, Zachodniopomorskie
1 dzień temu

6000 - 13000 zł

Zakres obowiązków: - transport międzynarodowy Wykształcenie: podstawowe Kierowca samochodu ciężarowego Zawód: Kierowca samochodu ciężarowego
Ciężarówka
Praca na pełen etat

Tadeusz Krysa E U R O - T R A N S P O R T

7 dni temu
 ...Prawo jazdy kat. C, CE + przewóz rzeczy Wykształcenie: ~ podstawowe Wymagania pożądane: Zawód: ~ Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 1) Miejsce pracy: NIEKŁADZKA 11, 72-300 Gryfice, powiat: gryficki, woj: zachodniopomorskie Rodzaj umowy...
Ciężarówka
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

6 dni temu

13000 zł

Zakres obowiązków: KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|122
Ciężarówka
Praca na pełen etat

PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO USŁUGOWE "TRANSSCAN"

28 dni temu