7000 zł

Zakres obowiązków: mechanik samochodów ciężarowych Wykształcenie: średnie zawodowe
Ciężarówka
Praca na pełen etat

KOMUNAL AUTO SP ZOO

Brzechów, gm. Daleszyce, Świętokrzyskie
7 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0962 Obowiązki: według stanowiska Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ prawo jazdy kat.B Wykształcenie: ~ podstawowe Pozostałe wymagania: ~ Dostarczanie paczek i listów na terenie miasta Kielce....
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Kielce
7 dni temu

7000 zł

Zakres obowiązków: lakiernik samochodów ciężarowych Wykształcenie: średnie zawodowe
Ciężarówka

8 dni temu
 ...Lakiernik samochodowy Miejsce pracy: Daleszyce Twój zakres obowiązków Zatrudnię osoby do pracy przy samochodach ciężarowych. Do obowiązków będzie należało przygotowanie pojazdów do sprzedaży. Doświadczenie nie wymagane. Wynagrodzenie ustalane indywidualnie...
Ciężarówka
Umowa
Praca w dni powszednie

TRUCK POLAND ALBERT FURMANEK, WIKTOR FURMANEK - s.c.

Daleszyce, Świętokrzyskie
22 dni temu