Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca Sekretariat Inowrocław, Kujawsko-Pomorskie

1-6 z 6 wyników

kontakt przez PUP  -  Dąbrowa, gm. Dąbrowa, Kujawsko-Pomorskie

1017,4 zł
Zakres obowiązków praca związana z w/w stanowiskiem
4 dni temu

CENTRUM MEDYCZNE IKAR-BOROWICZ Sp. j.  -  Inowrocław, Kujawsko-Pomorskie

1050 zł
Zakres obowiązków pomoc przy wykonywaniu zabiegów stomatologicznych Inne wymagania mile widziane doświadczenie zawodowe
7 dni temu

Przedsiębiorstwo Nasienne "Rolnas" Zakład w Radziejowie  -  Radziejów, Kujawsko-Pomorskie

2100 zł
Zakres obowiązków wg pracodawcy
4 dni temu

SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "PIEKIEŁKO"  -  Wola Kożuszkowa, gm. Jeziora Wielkie, Kujawsko-Pomorskie

2100 zł
Zakres obowiązków wystawianie dokumentów WZ, PZ wystawianie faktur prowadzenie ewidencji magazynowej, obsługa klienta itp.
13 dni temu

Kruszwica  -  Kruszwica, Kujawsko-Pomorskie

ASYSTENT / ASYSTENTKA Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która spełnia następujące kryteria: preferowane wykształcenie wyższe i dobra znajomość języka angielskiego umiejętność posługiwania się aplikacjami pakietu MS Office (Word, Excel, PPT i Outlook...
3 dni temu

kontakt przez PUP  -  Palczewo, gm. Piotrków Kujawski, Kujawsko-Pomorskie

1050 zł
Zakres obowiązków wg zakresu obowiązków
1 godzinę temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.