Kasa i doświadczenie są zawsze w cenie!  Hej! Co będziesz robić w najbliższym czasie? A może chcesz zarobić i zdobyć doświadczenie w branży RTV/AGD/IT?   Świetnie się składa, bo w Media Expert właśnie szukamy pracowników na okres październik - grudzień . Nie musisz...
Praca sezonowa
Umowa zlecenie

Adreams M. Smerda Sp.k.

Trzebnica, Dolnośląskie
25 dni temu
 ...raportowanie przebiegu prac do bezpośredniego przełożonego. Pełne raportowanie wydatków związanych z instalacją (w tym wydatki np. na hotel, transport, narzędzia itp.). Nasze wymagania Osoba zatrudniona na tym stanowisku musi: być gotowa do regularnych podróży do...
Zasugerowane
Praca stała
Praca fizyczna
Podróż służbowa
Ciekawy zawód
Umowa

MAXWELL OIL TOOLS POLSKA sp. z o.o.

Szewce, gm. Wisznia Mała, Dolnośląskie
8 dni temu

4250 zł

Zakres obowiązków: - utrzymanie czystości w pokojach hotelowych - sprzatanie pomieszczeń ogólnodostępnych, zaplecza i ciągów komunikacyjnych w hotelu Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Usługi Gastronomiczne i Noclegowe Leszek Mroczkowski

2 dni temu