Praca Sezonowa Gubin, Lubuskie

1-5 z 5 wyników

Gubin, Lubuskie
Dam pracę przy zbiorze szparagi na terenie Gubina, Praca na akord. Praca w polu i przy sortowaniu szparagi od 18.04 do końca czerwca. Proszę dzwonić pod numery telefów: 887 887
10 dni temu
Zatrudnię szlifierza z umiejętnością zakuwania oraz spawacza przy produkcji ogrodzeń metalowych (możliwość zakwaterowania)- tel. 660
10 dni temu
Dychów, gm. Bobrowice, Lubuskie
pilne Praca w Niemczech dla murarza zbrojarza cieśli zakwaterowanie dojazd
5 dni temu
Trzebiel, gm. Trzebiel, Lubuskie 46 - 55 zł / stawka godzinowa
Oferuje pracę w niemczech dla 3 osób jako kierowca ciężarówki. Zatrudnienie w niemieckiej firmie z umową o pracę. Bardzo dobre warunki. Wymagana podstawowa znajomość języka niemieckiego. Więcej informacji pod numerem telefonu + 486
21 godzin temu
Klaver  -  Cybinka, Lubuskie
Obowiązki: Kogo szukamy? - Spawaczy TIG, Mag/Mig - Dekarzy/Ślusarzy - Brukarzy - Murarzy - Parkieciarzy - Posadzkarzy - Malarzy/Tapeciarzy Wymagania: - doświadczenie w zawodzie lub zawód kierunkowy - znajomości języka niemieckiego - prawo jazdy...
8 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.